Celoštátny rebríček platný pre mesiac december 2016
 Por.   Meno a priezvisko   Oddiel   B.odpočet   B.nárast   Body   BH 
1.Tóth Tomáš IMET SK BA353327230160
2.Manik Marek IMET SK BA238262226745
3.Celler Miroslav Master Squash Crew14224172835
4.Hrnčiřík Matej IMET SK BA208104114535
5.Maťas Šimon IMET SK BA87136113730
6.Kubiček Dávid IMET SK BA899987230
7.Tužinčin Lukáš TAP Hlohovec766973825
8.Šiška Peter SC Piešťany8510271025
9.Danko Peter Adequart BA424060325
10.Gál Peter IMET SK BA1091559820
11.Solčanský Ľubomír TAP Hlohovec1267055020
12.Hrúzik Peter Master Squash Crew94351720
13.Tomko Ivan Master Squash Crew939546920
14.Kviečinský Peter Master Squash Crew01246120
15.Grosiar Ľubomír 1.SSK BA4410342115
16.Tekel Juraj SQUASH LIPTOV715440215
17.Lorinčík Dušan 1.SSK BA867038915
18.Šošoka Andrej 1.SSK BA449437015
19.Švec Martin IMET SK BA56035115
20.Dobai Attila TAP Hlohovec115032815
21.Boros David IMET SK BA5814530615
22.Hudák Štefan POHODA Trnava315730215
23.Spáčil Juraj BAR-BAR Skalica304928312
24.Kubiček Marek IMET SK BA05528012
25.Strapek Branislav Master Squash Crew291928012
26.Varga Patrik TAP Hlohovec05427912
27.Celler Roman Master Squash Crew6027912
28.Gašparík Lukáš POHODA Trnava08027412
29.Jančička Ivan TAP Hlohovec141426612
30.Mekbib Daniel TAP Hlohovec09522412
31.Martin Petr ml. 0021812
32.Hálek David Dolný Kubín103721512
33.Beňo Martin 1.SSK BA1402089
34.Budinsky Jakub 1.SSK BA1302009
35.Laporčák Milan SQUASH LIPTOV1601989
36.Németh Dávid POHODA Trnava15281979
37.Trabalka Maroš SQUASH LIPTOV2801869
38.MacLeod John SquashPark Martin22201799
39.Jánošík Peter SC FAJN CLUB BA10561759
40.Paulíček Michal No Stroke BA2051669
41.Eckerova Lucia SC FAJN CLUB BA0451639
42.Trnovec Róbert BAR-BAR Skalica0531619
43.Bálint Peter SQUASH LIPTOV17121599
44.Mišovič Branislav SC FAJN CLUB BA64631509
45.Polák Martin POHODA Trnava58511509
46.Haman Rastislav Master Squash Crew3001429
47.Procháska Ján Master Squash Crew20171239
48.Pacal Martin No Stroke BA8171179
49.Ashford Stuart Adequart BA0381169
50.Gula Marek BAR-BAR Skalica001096
51.Lizúch Tomáš SQUASH LIPTOV14171056
52.Koman Jano SC FAJN CLUB BA0191016
53.Budinský Ľubomír IMET SK BA00946
54.Ďuga Radovan Adequart BA339916
55.Zapala Jakub BAR-BAR Skalica013916
56.Filo Ronald No Stroke BA187896
57.Šipoš Filip IMET SK BA00896
58.Malinová Andrea 1.SSK BA00896
59.Kolár Tomáš BALDI KE2732856
60.Vanko Vlado No Stroke BA1118776
61.Manik Martin IMET SK BA00746
62.Kaščák Jaroslav Victória SC Žilina420706
63.Belluš Pavol SQUASH LIPTOV100686
64.Potecký Michal SQUASH LIPTOV09666
65.Hirka Kamil Libenow SC SL200666
66.Škoda Pavol 1.SSK BA1420616
67.Švec Roman 042606
68.Pozdech Július Adequart BA410566
69.Žabka Ján No Stroke BA35536
70.Schmidtmayer Andrej Libenow SC SL00506
71.Šiška Marek SC Piešťany425476
72.Bozogáň Pavol BALDI KE1318466
73.Benčo Filip SQUASH LIPTOV121456
74.Staviarsky Miroslav Victória SC Žilina147446
75.Turek Ján SquashPark Martin00444
76.Bohunčák Michal Master Squash Crew56434
77.Gliba Tomasz SC Piešťany322424
78.Kozáčik Adam Dolný Kubín47404
79.Ryba Vojtech IMET SK BA00394
80.Škoriak Jaroslav 00394
81.Kiss Ladislav BALDI KE1313384
82.Šulhánek Roman SquashPark Martin70384
83.Baranec Dušan IMET SK BA00374
84.Platko Daniel BALDI KE014364
85.Bočkay Kamil No Stroke BA014354
86.Maťas Matúš IMET SK BA07344
87.Hauptvogel Roman Victória SC Žilina44324
88.Pacek Anton SquashPark Martin40324
89.Fabšič Ľubomír IMET SK BA00324
90.Vadovič Viliam Victória SC Žilina83314
91.Gregor Baldi BALDI KE46304
92.Velická Karin 00304
93.Tubler Ladislav Adequart BA015284
94.Kořista Janko SC Piešťany010284
95.Kakula Adam SC Piešťany04284
96.Procházka Matej BAR-BAR Skalica00274
97.Stanley Oliver Adequart BA230264
98.Kráľ František Victória SC Žilina1312254
99.Kristl Jakub No Stroke BA012244
100.Baranec Jozef SC FAJN CLUB BA138234
101.Prievozník Jozef Victória SC Žilina03234
102.Kazáni Michal 00234
103.Štofaňák Peter 320234
104.Berežný Peter SC FAJN CLUB BA014224
105.Klčo Miroslav SC FAJN CLUB BA014224
106.Vavro Mišo SC FAJN CLUB BA05214
107.Repka Rastislav Libenow SC SL40214
108.Hrúziková Linda 00214
109.Balog Robert BALDI KE713204
110.Sopko Martin 00204
111.Gajdoš Jozef BALDI KE60204
112.Vaňo Edo BALDI KE150184
113.Jakabšic Jakub POHODA Trnava00174
114.Švec Juraj 00174
115.Kintly Radoslav SquashPark Martin40174
116.Novák Martin Victória SC Žilina010164
117.Hutta Martin No Stroke BA03163
118.Kačmarský Tomáš Libenow SC SL00163
119.Balko Juraj Dolný Kubín10163
120.Leporis Marek SC FAJN CLUB BA09153
121.Danči Milan  No Stroke BA08153
122.Vozárik René SQUASH LIPTOV16153
123.Trabalka Peter SQUASH LIPTOV240153
124.Fecák Ján SQUASH LIPTOV00153
125.Jutka Tomáš BALDI KE09143
126.Seman Peter SC Piešťany106143
127.Praženka Juraj Adequart BA04143
128.Alexík Tibor Libenow SC SL20143
129.Kružel Miroslav Victória SC Žilina00143
130.Barkoci Ladislav No Stroke BA03133
131.Hatiar Kevin 00133
132.Aftanas Peter Libenow SC SL70133
133.Kapko Tadeáš 00123
134.Taranda Richard BAR-BAR Skalica00123
135.Ružík Ján Libenow SC SL00123
136.Sprušanský Samuel SQUASH LIPTOV07113
137.Hušek Vlado BALDI KE27113
138.Polák Michal POHODA Trnava05113
139.Kmety Peter POHODA Trnava83113
140.Škombár Marián ST Námestovo00113
141.Ferenc Jaroslav BALDI KE00113
142.Lokšová Heňa BALDI KE010103
143.Bátora Vojtech 00103
144.Mlynarčík Ján Victória SC Žilina00103
145.Kostolanský Martin 1.SSK BA00103
146.Kamenčík Marián 00103
147.Kaleta Matúš Victória SC Žilina3593
148.Jurovčík Ľubomír Dolný Kubín4193
149.Kozáček Tomáš BALDI KE0093
150.Siska Martin POHODA Trnava6093
151.Šándor Peter Adequart BA0093
152.Pekár Palo 0083
153.Straka Peter 0083
154.Hladký Mikuláš 0083
155.Oško Milan SquashPark Martin4073
156.Šulhánková Jana 0073
157.Murín Miro 0073
158.Bátora Martin 0063
159.Roják Martin SC FAJN CLUB BA0553
160.Pjenčák Marek ST Námestovo5553
161.Batuna Ján Victória SC Žilina0153
162.Meško Dezider ST Námestovo6053
163.Liška Miloš 0053
164.Zima Maroš Libenow SC SL14053
165.Červeň Martin 0053
166.Lisinovič Lukáš 0053
167.Bánoci Ján BALDI KE0053
168.Hodál Róbert ST Námestovo3053
169.Hrnčiřík Ondrej 0051
170.Habánek Jozef Victória SC Žilina5341
171.Blaha Pavel 0041
172.Kohlerová Klára 0041
173.Medvecký Robert 0331
174.Haluška Juraj 0031
175.Vecel Matúš 0031
176.Kavuljak Juraj POHODA Trnava0031
177.Nemček Martin BALDI KE0021
178.Ďurej Vladimír Dolný Kubín0011
179.De Riggová Martina 0011

Vydala ŠTK - Baldi Gregor

Poznámka: V prípade rovnosti bodov sa pre posúdenie poradia berú bodové nárasty.