Celoštátny rebríček platný pre mesiac september 2018
 Por.   Meno a priezvisko   Oddiel   B.odpočet   B.nárast   Body   BH 
1.Celler Miroslav 1.SSK BA127.000.002513.0060
2.Tóth Tomáš IMET SK BA140.00310.002508.0045
3.Manik Marek IMET SK BA280.00142.002404.0035
4.Hrnčiřík Matej IMET SK BA225.00185.001792.0035
5.Kubiček Dávid IMET SK BA72.00162.001434.0030
6.Tužinčin Lukáš TAP Hlohovec66.0096.001141.0030
7.Maťas Šimon IMET SK BA0.0093.001106.0025
8.Solčanský Ľubomír TAP Hlohovec0.00102.001015.0025
9.Tomko Ivan 1.SSK BA75.00116.001006.0025
10.Lorinčík Dušan 1.SSK BA69.0071.00870.0020
11.Šiška Peter SC Piešťany52.0078.00849.0020
12.Beňo Martin 1.SSK BA24.0074.00656.0020
13.Varga Patrik TAP Hlohovec0.0099.00629.0020
14.Danko Peter Adequart BA25.0063.00571.0020
15.Šošoka Andrej 1.SSK BA47.000.00567.0015
16.Procházka Matej IMET SK BA66.0062.00528.0015
17.Gašparík Lukáš POHODA Trnava43.0061.00518.0015
18.Kubiček Marek IMET SK BA82.000.00518.0015
19.Hudák Štefan POHODA Trnava19.0056.00512.0015
20.Mekbib Daniel TAP Hlohovec0.000.00475.0015
21.Šipoš Filip IMET SK BA0.0051.00451.0015
22.Tekel Juraj Libenow SC SL0.000.00440.0015
23.Grosiar Ľubomír 1.SSK BA36.000.00438.0012
24.Pacal Martin No Stroke BA20.0031.00419.0012
25.Laporčák Milan BALDI KE0.000.00372.0012
26.Filo Ronald No Stroke BA21.000.00364.0012
27.Hrúzik Peter 1.SSK BA0.000.00363.0012
28.Jančička Ivan TAP Hlohovec20.0029.00356.0012
29.Sýkora Marek No Stroke BA5.0055.00337.0012
30.Paulíček Michal No Stroke BA7.000.00337.0012
31.Gál Peter IMET SK BA58.000.00319.0012
32.Žabka Ján No Stroke BA9.0046.00303.0012
33.Strapek Branislav TAP Hlohovec43.000.00281.009
34.Polák Michal POHODA Trnava0.000.00270.009
35.Mišovič Branislav SC FAJN CLUB BA10.0026.00262.009
36.Budinský Ľubomír IMET SK BA0.000.00259.009
37.Trnovec Róbert BAR-BAR Skalica0.000.00229.009
38.Královič Andrej BAR-BAR Skalica0.0043.00225.259
39.Vanko Vlado No Stroke BA0.0049.00219.009
40.Jánošík Peter SC FAJN CLUB BA15.0045.00212.009
41.Eckerova Lucia SC FAJN CLUB BA0.000.00188.009
42.Kapko Tadeáš BALDI KE0.000.00183.009
43.Páva Peter No Stroke BA0.000.00181.259
44.Bánoci Ján BALDI KE0.000.00181.009
45.Celler Roman 1.SSK BA52.000.00176.009
46.Praženka Juraj Adequart BA15.0042.00159.009
47.Ružík Ján Libenow SC SL0.000.00149.009
48.Škoda Pavol 0.000.00142.009
49.Kviečinský Peter 1.SSK BA0.000.00141.009
50.Kolár Tomáš BALDI KE0.000.00136.606
51.Vaňo Edo BALDI KE0.000.00136.006
52.Ashford Stuart Adequart BA0.0014.00135.006
53.Jutka Tomáš BALDI KE0.000.00128.206
54.Švec Roman IMET SK BA0.000.00125.006
55.Durža Daniel SC Piešťany0.000.00116.006
56.Pacek Anton SquashPark Martin0.000.00115.506
57.Fabšič Ľubomír IMET SK BA0.000.00115.006
58.Byrtus Viktor TAP Hlohovec0.000.00105.006
59.MacLeod John SquashPark Martin0.000.0099.006
60.Kiss Ladislav BALDI KE0.000.0094.006
61.Šťastný Igor POHODA Trnava0.000.0094.006
62.Hanulák Peter 4.0016.0091.756
63.Gliba Tomasz SC Piešťany0.000.0091.006
64.Tubler Robert 0.0043.0072.456
65.Sprušanský Michal SQUASH LIPTOV0.0018.0071.506
66.Debnar Radovan 0.0015.0069.006
67.Liška Miloš POHODA Trnava0.000.0069.006
68.Barkoci Ladislav No Stroke BA4.000.0067.006
69.Malinová Andrea 0.000.0065.006
70.Gálová Ella 0.0017.0064.006
71.Trančík Šimon 0.000.0059.506
72.Kaščák Jaroslav VČK Žilina0.000.0059.006
73.Sorkovský Adam 0.0030.0057.956
74.Pozdech Július Adequart BA0.000.0056.006
75.Klčo Miroslav SC FAJN CLUB BA0.000.0053.004
76.Gula Marek BAR-BAR Skalica0.000.0052.004
77.Hatiar Kevin 32.0049.0049.004
78.Šulhánek Roman SquashPark Martin0.000.0049.004
79.Dobai Róbert TAP Hlohovec0.000.0049.004
80.Repka Rastislav Libenow SC SL0.000.0048.004
81.Šurina Peter 0.0044.0044.004
82.Urban Michal BALDI KE0.000.0044.004
83.Hálek David Dolný Kubín0.000.0043.004
84.Hirka Kamil Libenow SC SL0.000.0042.804
85.Berežný Peter SC FAJN CLUB BA0.000.0042.004
86.Turek Ján SquashPark Martin0.000.0041.004
87.Tunega Matej 0.0015.5039.404
88.Zapala Jakub BAR-BAR Skalica0.000.0039.004
89.Kozáčik Adam Dolný Kubín0.000.0039.004
90.Benčo Filip SQUASH LIPTOV0.000.0037.004
91.Matuška Michal 0.000.0036.004
92.Šulhánková Jana 0.000.0033.804
93.Hutta Martin No Stroke BA5.000.0033.504
94.Kohlerová Klára 5.000.0033.454
95.Bočkay Kamil No Stroke BA16.000.0032.604
96.Trabalka Maroš SQUASH LIPTOV0.000.0031.004
97.Roják Martin SC FAJN CLUB BA0.000.0031.004
98.Leporis Marek SC FAJN CLUB BA0.000.0030.504
99.Kostolanský Martin 0.000.0030.004
100.Baranec Jozef SC FAJN CLUB BA0.000.0030.004
101.Mochnáč Ivo BALDI KE0.000.0030.004
102.Bozogáň Pavol BALDI KE0.000.0030.004
103.Šiška Marek SC Piešťany0.000.0030.004
104.Sprušanský Samuel SQUASH LIPTOV0.000.0028.004
105.Dargaj Roland 0.0014.5026.254
106.Staviarsky Miroslav VČK Žilina0.000.0026.004
107.Kristl Jakub No Stroke BA0.000.0026.004
108.Balko Juraj Dolný Kubín0.000.0026.004
109.Záň Štefan 0.000.0024.204
110.Belluš Pavol SQUASH LIPTOV0.000.0024.004
111.Taranda Richard BAR-BAR Skalica0.000.0023.004
112.Kaleta Matúš VČK Žilina0.000.0023.004
113.Spáčil Juraj BAR-BAR Skalica0.000.0022.004
114.Hušek Vlado BALDI KE0.000.0021.204
115.Lisinovič Lukáš 0.000.0020.804
116.Kučerova Veronika 0.000.0020.504
117.Kozáček Tomáš BALDI KE0.000.0020.003
118.Vilem Michal 0.000.0020.003
119.Podbrežný Viliam Dolný Kubín0.000.0020.003
120.Aftanas Peter Libenow SC SL0.000.0020.003
121.Kačmarský Tomáš Libenow SC SL0.000.0019.803
122.Danči Milan  No Stroke BA0.000.0018.003
123.Polák Martin POHODA Trnava0.000.0018.003
124.Gregor Baldi BALDI KE0.000.0017.003
125.Tibenský Roman 0.000.0016.603
126.Tubler Ladislav Adequart BA0.000.0016.503
127.Kořista Janko SC Piešťany0.000.0016.003
128.Budinsky Jakub 1.SSK BA0.000.0016.003
129.Dobai Attila TAP Hlohovec0.000.0016.003
130.Jurica Lukáš 0.000.0015.503
131.Seregul Robert 0.000.0015.403
132.Bálint Peter Libenow SC SL0.000.0015.003
133.Bátora Vojtech 0.000.0015.003
134.Koctur Tomáš 0.000.0014.203
135.Veverka Miloš 0.000.0013.503
136.Richtárik Dušan Adequart BA0.000.0013.003
137.Barlíková Nicole 0.000.0012.753
138.Matas Jozef 0.000.0012.753
139.Masarčin Miroslav IMET SK BA0.000.0012.503
140.Ferenc Jaroslav BALDI KE0.000.0012.003
141.Novák Martin VČK Žilina0.000.0012.003
142.Ďurej Vladimír Dolný Kubín0.000.0011.203
143.Pačay Martin 0.000.0011.003
144.Gajdoš Jozef BALDI KE0.000.0010.003
145.Seman Peter SC Piešťany0.000.0010.003
146.Kamenčík Marián 0.000.0010.003
147.Schmidt Róbert POHODA Trnava0.000.009.003
148.Prievozník Jozef VČK Žilina0.000.009.003
149.Siska Martin POHODA Trnava0.000.009.003
150.Kintly Radoslav SquashPark Martin0.000.009.003
151.Skaloš Rasťo 0.000.008.603
152.Lizúch Tomáš SQUASH LIPTOV0.000.008.003
153.Vavro Mišo SC FAJN CLUB BA0.000.008.003
154.Straka Peter 0.000.008.003
155.Hladký Mikuláš 0.000.008.003
156.Prevuznak Peter 0.000.007.703
157.Zima Maroš Libenow SC SL0.000.007.703
158.Ilyko Tomáš 0.000.007.003
159.Lizúch Martin SQUASH LIPTOV0.000.007.003
160.Bátora Martin 0.000.007.003
161.Murín Miro 0.000.007.003
162.Bíreš Martin 0.000.006.803
163.Rumančík Milan 0.000.006.603
164.Timko Daniel 0.000.006.603
165.Hájovský Alojz 0.000.006.253
166.Jakabšic Jakub POHODA Trnava0.000.006.003
167.Hodál Róbert ST Námestovo0.000.006.003
168.Trutz Tomáš 0.000.006.003
169.Meško Dezider ST Námestovo0.000.006.001
170.Červeň Martin 0.000.005.001
171.Jevjak Michal ST Námestovo0.000.004.001
172.Lokšová Heňa BALDI KE0.000.004.001
173.Haluška Juraj ST Námestovo0.000.003.001
174.Škombár Marián ST Námestovo0.000.003.001
175.Hrozány Daniel SC FAJN CLUB BA0.000.003.001
176.Pavlovič Stanislav 0.000.003.001
177.Nemček Martin 0.000.002.001
178.Vecel Matúš Dolný Kubín0.000.001.001
179.Pjenčák Marek ST Námestovo0.000.001.001

Vydala ŠTK - Baldi Gregor

Poznámka: V prípade rovnosti bodov sa pre posúdenie poradia berú bodové nárasty.