Termínovka SSQA

Termínová listina na stiahnutie [XLS]

Termínová listina SSQA na sezónu 2018/19

Dátum

Súťaž

Organizátor

Kategoria

Poznámka

september 18

1.9.2018

Turnaj jednolivcov

 

C

 

8.9.2018

Turnaj jednolivcov

IMET Bratislava

B

 

15-16.9.2018

Turnaj jednolivcov

1. SSK Bratislava

A

 

21-23.9.2018

Slovak Junior Open 2018

IMET Bratislava

   

23.9.2018

Turnaj jednolivcov

 

C

 

29.-30.9.2018

Extraliga

1. SSK Bratislava

   

29.9.2018

Turnaj jednolivcov

 

C

 

október 18

6.-7.10.2018

1.liga, 2.liga

     

13.-14.10.2018

Turnaj jednolivcov

IMET Bratislava

A

 

20.10.2018

Majstrovstvá Slovenska Veteránov

IRJ Company

   

27.10.2018

Turnaj jednolivcov

Fajn Club Bratislava

B

 

november 18

3.-4.11.2018

Turnaj jednolivcov

SC Piešťany

A

 

10.11.2018

Turnaj jednolivcov

POHODA Trnava

B

 

17.-18.11.2018

1.liga, 2.liga

     

24.-25.11.2018

Extraliga

IMET Bratislava

   

24.11.2018

Turnaj jednolivcov

 

C

 

december 18

1.-2.12.2018

Turnaj jednotlivcov

TAP Hlohovec

A

 

5.-9.12.2018

IMET PSA OPEN 2018

IMET Bratislava

   

8.12.2018

Turnaj jednotlivcov

IMET Bratislava

B

 

15.12.2018

Turnaj jednotlivcov

SC Piešťany

C

 

22.12.2018

Vianoce

     

29.12.2018

Vianoce

     

január 19

5.1.2019

Turnaj jednolivcov

 

C

 

12.-13.1.2019

Turnaj jednolivcov

Fajn Club Bratislava

A

 

19.1.2019

Turnaj jednolivcov

SC Piešťany

B- západ

 

19.1.2019

Turnaj jednolivcov

Dolný Kubín

B- východ

 

26.-27.1.2019

Extraliga

TAP Hlohovec

   

26.1.2019

Turnaj jednolivcov

 

C

 

február 19

2.-3.2.2019

1.liga, 2.liga

     

9.2.2019

Turnaj jednotlivcov

 

C

 

16.2.2019

Turnaj jednotlivcov

POHODA Trnava

B

 

23.-24.2.2019

Turnaj jednotlivcov

IMET Bratislava

A

 

23.2.2019

Turnaj jednotlivcov

 

C

 

marec 19

2.3.2019

Turnaj jednolivcov

1.SSK Bratislava

B

 

9.3.2019

Turnaj jednolivcov

 

C

 

16.3.2019

MS Slovenska

IRJ Company

 

 

23.3.2019

 

 

 

 

30.-31.3.2019

1.liga, 2, liga

     

apríl 19

6.4.2019

Turnaj jednolivcov

IMET Bratislava

B

 

13.-14.4.2019

Extraliga

IMET Bratislava

   

13.4.2019

Turnaj jednolivcov

 

C

 

20.4.2019

VEĽKÁ NOC

     

27.-28.4.2019

Turnaj jednolivcov

Fajn Club Bratislava

A

 

máj 19

1.-4.5.2019

ME Družstiev

 

 

 

4.5.2019

Turnaj jednolivcov

 

C

 

11.-12.5.2019

Turnaj jednolivcov

1.SSK Bratislava

A

 

18.5.2019

Turnaj jednolivcov

Fajn Club Bratislava

B

 

25.5.2019

Final Four

IRJ Company

   

jún 19

1.6.2019

 

   

 

8.6.2019

       

15.6.2019

       

22.6.2019

       

29.6.2019

       

júl 19

         
         
         
         
         

august 19

         
         
         
         
         
         
         
 

termíny súťaží bez organizátora

     
 

možnosť prihlásiť sa na

     
 

tomas@baldi.sk

     
 

s kópiou na gs@squash.sk