baner app

K Českým Extraligovým titulom dopomohli aj naši hráči!

Uverejnené: pondelok, 20. máj 2019

Počas tohto víkendu sa v Brne odohralo FINAL FOUR českej Extraligy mužov aj žien. V týchto stretnutiach sa objavili aj naši hráči a navyše dokráčali k najcennejším víťazstvám. 

Andrea Malinova 🇸🇰 dokázala pre ženský tím Viktorie Brno Kabel-A.T vybojovať cenné víťazstvo v poslednom finálovom zápase, čím spolu s Michaelou Čepovou, Marikou Doubravovou a Kristýnou Vykouřilovou mohli zdvihnúť nad hlavu Extraligovú trofej. 

Následne si po šiestich rokov k titulu dokráčal aj mužský tím Viktorie Brno Sportprofit, ktorý v zložení Daniel Mekbib, Ondřej Uherka, Martin Švec, Richie Fallows, Michal Jadrníček porazili tím SC Strahov A. Za tento tím počas sezóny nastúpil aj Lukáš Tužinčin

Tretie miesto si vybojoval ďalší brnenský klub a to Viktorie Brno Hanya, za ktorý nastupovali aj dvaja 🇸🇰 hráči a to Matej Hrnčiřík a Miroslav Celler. Svojimi výkonmi pomohli k zisku bronzovej medaile. 

Posledným Slovákom, ktorý sa objavil na tomto podujatí bol Tomáš Tóth, ktorého tím Buldoci - SCC Hradec Králové však po prehre s Viktorie Brno Hanya skončil na štvrtom mieste. 

Ďakujeme všetkým našim hráčom za reprezentovanie aj v tejto kvalitnej tímovej súťaži. 

novinka 20190520 02 novinka 20190520 02 2