I.D.A. SQUASH TOUR EXTRALIGA 4. kolo

Uverejnené: utorok, 16. apríl 2019

novinka 20190416RELAXY CLUB, HLOHOVEC
13.-14. apríla 2019

Posledné 4. kolo I.D.A. Extraligy sa uskutočnilo v Hlohovci od 13. do 14. apríla 2019. Jediným tímom, ktorý nedokázal postaviť svoj tým na toto kolo bol práve 1.SSK, ktorý si tým definitívne zatvoril brány pred Final Four a umiestnil sa automaticky na poslednom mieste v tabuľke tímov. Bojovalo sa teda len o konečné umiestnenie na prvých štyroch priečkach, čím sa následne rozdali karty pre Final Four.

Po tomto víkende si prvú priečku upevnil tím IMET A, ktorý s výrazným náskokom zvíťazil v základnej časti. Druhé miesto si o bodík vybojoval tím IMET B. Práve tento tým sa stretne vo Final Four s tímom ALDA Hlohovec, ktorý sa umiestnil na tretej pozícii a posledné štvrté miesto sa nakoniec ušlo tímu TAP Hlohovec, ktorý vyzve vo Final Four víťaza základnej časti tím IMET A. Final Four je na pláne 25.5. s najväčšou pravdepodobnosťou v národnom squashovom centre IMET v Dúbravke.

Po prvom hracom dni tohto víkendu prebehla taktiež voľná diskusia na tému smerovania budúcoročnej extraligovej súťaže.