A turnaj Bratislava (23.-24.02.2019) - zhrnutie

Uverejnené: pondelok, 25. február 2019

Turnaj kategória: A turnaj
Miesto: Imet Squash Centrum, Bratislava
Dátum: 23.-24.2. 2019

Posledný turnaj pred CDESK Majstrovstvami Slovenska v Squashi sa uskutočnil opäť v národnom squashovom centre v IMETE. Aj tentokrát mal turnaj zahraničné zastúpenie, kedy nás návštevou poctil Jakub Solnický. Na turnaj sa prihlásilo celkovo 34 hráčov a z dôvodu zranenia sa deň vopred odhlásil Lukáš Gašparík.

S turnajom si najlepšie poradil práve Jakub Solnický, ktorý si vo finále poradil s Marekom Manikom a porazil ho jasne v troch setoch. Tretie miesto si vybojoval Tomáš Tóth a uradujúci Majster Slovenska Miroslav Celler skončil na štvrtom mieste. Turnaj prebiehal bez problémov a odohral sa podľa časového harmonogramu.