Uverejnené: pondelok, 03. december 2018

a4 vitazi thTurnaj kategória: A turnaj
Miesto: HLOHOVEC, Pánska Niva 14, Relaxy Club Hlohovec
Dátum: 1.-2. december 2018

Posledný turnaj A kategórie sa uskutočnil v Hlohovci, presnejšie v športovo relaxačnom centre s názvom Relaxy Club. Tohto turnaja sa zúčastnilo zatial najviac hráčov v tejto sezóne. Prihlásených bolo 42 hráčov, no kvôli zraneniu sa z turnaja ospravedlnila a odhlásila Klára Kohlerova.

Turnaj spestril zahraničnou návštevou hráč Jakub Solnický z Českej Republiky. Ten sa napokon prebojoval až do finále, v ktorom porazil Mareka Manika 3:0. Turnajom prešiel bez straty jediného setu. Miernym prekvapením bola semifinálová účasť Šimona Maťasa, ktorý porazil vo štvrťfinále Miroslava Cellera. Nakoniec sa umiestnil na štvrtom mieste, pretože v boji o bronzovú medailu nestačil na Tomáša Tótha.

Počas turnaja prebehlo navyše oficiálne vyhlásenie nových členov Squashovej akadémie v Hlohovci. Týchto juniorov a nových členov vyhlásil ich tréner Lukáš Tužinčin, generálny manažér klubu Alda Hlohovec Ivan Jančička a prezident SSQA Marek Kubiček.