baner app

A turnaj v Piešťanoch - zhrnutie

Uverejnené: nedeľa, 04. november 2018

a3 piestany vitazi thV poradí tretí turnaj A kategórie sa odohral počas prvého novembrového víkendu v Piešťanskom squashovom centre na Hlbokej ulici. Turnaj spestrila aj zahraničná účasť v podobe Jakuba Solnického z Českej Republiky hrajúceho za Tím Corkers Ostrava.

Turnaja sa zúčastnilo 25 hráčov a odohralo sa celkovo 38 zápasov počas oboch hracích dní. S turnajom si najlepšie poradil práve Jakub Solnický, ktorý turnaj vyhral bez straty setu a vo finále nakoniec porazil Miroslava Cellera ľahko 3:0. V boji o tretie miesto bol úspešnejším Marek Manik, ktorý taktiež porazil Tomáša Tótha jednoznačne 3:0.