Meno: w.o.
Priezvisko:
Klub:
Poradie na aktuálnom rebríčku: -
<< Späť na rebríček
 
SúperVýsledokBody turnajBody súperav kole/na pozícii 
A9-1.SSK BA 2018,12.05.2018,1.SSK BA
Hrnčiřík Matej0:300.00Semiviac >>
Gašparík Lukáš0:300.0032viac >>
Tomko Ivan0:300.0032viac >>
A8-FAJN BA 2018,27.04.2018,Fajn BA
Kubiček Marek0:300.0032viac >>
B6-Trnava 2018,24.02.2018,Pohoda Trnava
Kohlerová Klára0:300.0016viac >>
A4-Hlohovec 2017,16.12.2017,TAP Hlohovec
Tužinčin Lukáš0:300.0032viac >>
B4-1.SSK 2017,09.12.2017,1.SSK BA
Grosiar Ľubomír0:300.0016viac >>
Jančička Ivan0:300.0016viac >>
A2-Piešťany 2017,28.10.2017,Piešťany
Beňo Martin0:300.0032viac >>
B2-Fajn BA 2017,21.10.2017,Fajn Club BA
Danko Peter0:300.0016viac >>
A1-1.SSK BA 2017-dohrávka,16.09.2017,1.SSK
Celler Roman0:300.0064viac >>
Tomko Ivan0:300.0064viac >>
Gašparík Lukáš0:300.0064viac >>
Strapek Branislav0:300.0064viac >>
Pacal Martin0:300.0064viac >>
Gál Peter0:300.0064viac >>
A1-1.SSK BA 2017,16.09.2017,1.SSK
Kubiček Dávid0:300.0032viac >>
B1-Imet 2017,09.09.2017,Imet BA
Sýkora Marek0:300.0016viac >>
A9-1.SSK BA 2017,28.05.2017,1.SSK BA
Gašparík Lukáš0:300.0032viac >>
C-B9-Fajn Club Cup 2017,13.05.2017,Fajn Club BA
Jánošík Peter0:300.00Semiviac >>
B9-Fajn Club Cup 2017,13.05.2017,Fajn Club BA
Praženka Juraj0:300.0016viac >>
A8-Fajn Club Cup 2017,29.04.2017,Fajn Club BA
Procházka Matej0:300.0032viac >>
B8-Libenow 2017,08.04.2017,SRC Lubovna
Aftanas Peter0:300.0016viac >>
B8-Fajn Club Cup 2017,08.04.2017,Fajn Club BA
Budinsky Jakub0:300.0016viac >>
C6-Imet BA 2017,19.02.2017,Imet BA
Sýkora Marek0:300.0016viac >>
A6-Imet BA 2017,19.02.2017,Imet BA
Boros David0:300.0016viac >>
B5-Imet 2017,21.01.2017,Imet BA
Paulíček Michal0:300.0032viac >>
Jančička Ivan0:300.0032viac >>
C5-Fajn Club 2017,14.01.2017,Fajn Club BA
Kolár Tomáš0:300.008viac >>
A5-Fajn club BA 2017,14.01.2017,Fajn Club BA
Solčanský Ľubomír0:300.0032viac >>
Hrnčiřík Matej0:300.0032viac >>
Tužinčin Lukáš0:300.0032viac >>
B4-1.SSK 2016,10.12.2016,1.SSK BA
Novomeský Michal0:300.0016viac >>
A4-Fajn Club BA 2016,03.12.2016,Fajn Club BA
Koman Jano0:300.0032viac >>
Kubiček Dávid0:300.0032viac >>
C-B3-Pohoda Trnava 2016,12.11.2016,Pohoda Trnava
Matas Matúš0:300.008viac >>
B3-Pohoda Trnava 2016,12.11.2016,Pohoda Trnava
Škoda Pavol0:300.0032viac >>
Hudák Štefan0:300.0032viac >>
B2-Fajn Club Cup 2016,16.10.2016,Fajn Club BA
Gula Marek0:300.0032viac >>
C-A2-Imet 2016,23.10.2016,Imet BA
Gašparík Lukáš0:300.00Semiviac >>
A2-Imet 2016,23.10.2016,Imet BA
Paulíček Michal0:300.0032viac >>
C1-1.SSK 2016,18.09.2016,1.SSK BA
Pacal Martin0:300.0016viac >>
A1-1.SSK 2016,18.09.2016,1.SSK BA
Pacal Martin0:300.0032viac >>
Solčanský Ľubomír0:300.0032viac >>
B1-Stara Lubovna 2016,10.09.2016,SL
Pekár Palo0:300.008viac >>
C9-Head A cup 2016,28.05.2016,1.SSK BA
Eckerova Lucia0:300.008viac >>
B9-Sabre cup 2016,14.05.2016,1.SSK BA
Eckerova Lucia0:300.0016viac >>
A9-Head A cup 2016,28.05.2016,1.SSK BA
Paulíček Michal0:300.0032viac >>
A8-Fajn club cup 2016,04.04.2016,Fajn club ba
Tóth Tomáš0:300.0016viac >>
Tomko Ivan0:300.0032viac >>
20.MS2016 SWAN CUP-ženy,12.03.2016,SSQA
Kohlerová Klára0:300.0016viac >>
20.MS2016 SWAN CUP-muži kval.,12.03.2016,SSQA
Paulíček Michal0:300.0016viac >>
20.MS2016 SWAN CUP-muži plate,12.03.2016,SSQA
Lorinčík Dušan0:300.008viac >>
Beňo Martin0:300.0016viac >>
20.MS2016 SWAN CUP-muži,12.03.2016,SSQA
Solčanský Ľubomír0:300.0016viac >>
Celler Miroslav0:300.0032viac >>
B6-Trnava 2016,27.02.2016,Pohoda Trnava
Varga Patrik0:300.00Fináleviac >>
C-C6-Imet BA 2016,20.02.2016,Imet BA
Filo Ronald0:300.00Fináleviac >>
Kohlerová Klára0:300.00Semiviac >>
C6-Imet BA 2016,20.02.2016,Imet BA
Malinová Andrea0:300.0016viac >>
B5-Piešťany 2016,23.01.2016,Piešťany
Žabka Ján0:300.0032viac >>
C5-Trnava 2016,09.01.2016,Pohoda Trnava
Vanko Vlado0:300.0016viac >>
A5-Fajn club BA 2016,09.01.2016,Fajn Club BA
Strapek Branislav0:300.0032viac >>
A4-Imet BA 2015,13.12.2015,Imet BA
Tužinčin Lukáš0:300.0032viac >>
Dobai Attila0:300.0032viac >>
Šiška Peter0:300.0032viac >>
C4-Dolný Kubín 2015,12.12.2015,Dolný Kubín
Hodál Róbert0:300.0016viac >>
Hálek David0:300.0016viac >>
B3-Trnava 2015,07.11.2015,Pohoda Trnava
Jánošík Peter0:300.0032viac >>
C-C2-Imet 2015,24.10.2015,Imet BA
Ďuga Radovan0:300.00Semiviac >>
A1-Piešťany 2015,19.09.2015,Piešťany
Procháska Ján0:300.0016viac >>
B1-Imet BA 2015,12.09.2015,Imet BA
Polák Martin0:300.0016viac >>
Beňo Martin0:300.0032viac >>
Polák Martin0:300.0032viac >>
B9-Fajn Club Cup 2015,02.05.2015,Fajn Club BA
Kováč Matúš0:300.0032viac >>
B8-Pionierska 2015,25.04.2015,1.SSK BA
Fecák Ján0:300.0016viac >>
C8-Fajn Club Cup 2015,11.04.2015,Fajn Club BA
Paulíček Michal0:300.0016viac >>
Žabka Ján0:300.0016viac >>
19.MS2015-SWAN CUP-ženy-plate,14.03.2015,SSQA
Bendová Veronika0:300.00Semiviac >>
19.MS2015-SWAN CUP-ženy,14.03.2015,SSQA
Ebringerová Barbora0:300.0016viac >>
19.MS2015-SWAN CUP-muži-plate,14.03.2015,SSQA
Procházka Matej0:300.00Semiviac >>
Procházka Matej0:300.008viac >>
Manik Martin0:300.0016viac >>
B6-Trnava 2015,21.02.2015,Pohoda Trnava
Šošoka Andrej0:300.0016viac >>
Bendová Veronika0:300.0032viac >>
C-B6-Poprad 2015,21.02.2015,Poprad
Bobovský Pavol0:300.008viac >>
C6-Imet BA 2015,14.02.2015,Imet BA
Šindelár Marek0:300.00Fináleviac >>
C-A6-Imet BA 2015,14.02.2015,Imet BA
Dobai Attila0:300.00Fináleviac >>
A6-Imet BA 2015,14.02.2015,Imet BA
Farkas Balázs0:300.00Fináleviac >>
Maťas Šimon0:300.0032viac >>
Manik Marek0:300.0032viac >>
A5-Fajn club BA 2015,10.01.2015,Fajn Club BA
Tóth Tomáš0:300.0032viac >>
C4-Fajn Club BA 2014,01.12.2014,Fajn Club BA
Šindelár Marek0:300.0016viac >>
Ďuga Radovan0:300.0016viac >>
C-A4-Fajn Club BA 2014,01.12.2014,Fajn Club BA
Boros David0:300.00Fináleviac >>
Škoda Pavol0:300.008viac >>
A4-Fajn Club BA 2014,01.12.2014,Fajn Club BA
Celler Miroslav0:300.00Fináleviac >>
Dobai Attila0:300.0032viac >>
Kviečinský Peter0:300.0032viac >>
C3-Pionierska 2014,15.11.2014,1.SSK
Tóth Viktor0:300.00Semiviac >>
Bohunčák Michal0:300.0016viac >>
C-B3-Liptov 2014,08.11.2014,Squash Liptov
Tekel Juraj0:300.00Fináleviac >>
A3-Pionierska 2014,15.11.2014,1.SSK BA
Kviečinský Peter0:300.0016viac >>
B2-Fajn BA 2014,25.10.2014,Fajn BA
Strapek Branislav0:300.0016viac >>
A2-Piešťany 2014,18.10.2014,SC Piešťany
Celler Miroslav0:300.00Fináleviac >>
Tužinčin Lukáš0:300.0032viac >>
A1-Hlohovec 2014,20.09.2014,ROIN Hlohovec
Kviečinský Peter0:300.0032viac >>
B1-Barbar cup 2014,13.09.2014,Skalica
Trnovec Róbert0:300.008viac >>
C9-SRC 2014,17.05.2014,SRC Lubovna
Kavuljak Juraj0:300.00Fináleviac >>
Alexík Tibor0:300.0016viac >>
A9-Imet BA 2014,17.05.2014,Imet BA
Maťas Šimon0:300.0016viac >>
Škoriak Jaroslav0:300.0016viac >>
Tomko Ivan0:300.0032viac >>
Fabšič Ľubomír0:300.0032viac >>
B9-Zilina 2014,24.05.2014,Victoria ZA
Vecel Róbert0:300.008viac >>
C8-Námestovo 2014,12.04.2014,Námestovo
Siska Martin0:300.0016viac >>
Alexík Tibor0:300.0016viac >>
B8-Trnava 2014,26.04.2014,Pohoda Trnava
Erent Marcel0:300.0016viac >>
Németh Dávid0:300.0016viac >>
A8-Imet Cup 2014,12.04.2014,Imet BA
Manik Marek0:300.0016viac >>
C7-SRC cup 2014,01.03.2014,SRC St.Lubovna
Wielgus Maciej0:300.0016viac >>
B6-Skalica 2014,22.02.2014,Bar Bar Skalica
Polák Martin0:300.008viac >>
C-A6-Imet cup 2014,08.02.2014,Imet BA
Hrnčiřík Matej0:300.00Fináleviac >>
Hrnčiřík Matej0:300.008viac >>
B5-Imet 2014 ,18.01.2014,Imet BA
Siska Martin0:300.0032viac >>
C-A5-Fajn 2014,11.01.2014,Fajn BA
Hrúziková Linda0:300.008viac >>
Hrúziková Linda0:300.0016viac >>
A5-Fajn 2014,11.01.2014,Fajn BA
Celler Miroslav0:300.00Fináleviac >>
Šošoka Andrej0:300.0032viac >>
Farkas Balázs0:300.0032viac >>
Varga Patrik0:300.0064viac >>
B4-Fajn club cup 2013,14.12.2013,Fajn BA
Malinova Miska0:300.0032viac >>
A4-Piešťany 2013,07.12.2013,SC Piešťany
Šošoka Andrej0:300.0032viac >>
A3-Immocell cup PSA Closed,16.11.2013,Imet BA
Hrúzik Peter0:300.0032viac >>
Toth Július0:300.0032viac >>
C-C3-Poprad 2013,16.11.2013,Poprad
Lizúch Martin0:300.00Semiviac >>
B3-Fajn Club Cup 2013,02.11.2013,Fajn BA
Hrúziková Linda0:300.0016viac >>
B2-Trnava 2013,26.10.2013,Pohoda Trnava
Varga Patrik0:300.00Semiviac >>
Kmety Peter0:300.0032viac >>
C-B2-IMS cup ZA 2013,26.10.2013,Victoria ZA
Potecký Michal0:300.00Semiviac >>
A2-Imet 2013,12.10.2013,Imet BA
Tóth Tomáš0:300.008viac >>
C-A1-1.SSK BA 2013,21.09.2013,1.SSK BA
Hrnčiřík Matej0:300.00Semiviac >>
Šošoka Andrej0:300.008viac >>
A1-1.SSK BA 2013,21.09.2013,1.SSK BA
Manik Marek0:300.008viac >>
Švec Martin0:300.0032viac >>
Jánošík Peter0:300.0064viac >>
B1-Feather Cup 2013,14.09.2013,SquashPark MT
Dvonč Dávid0:300.0016viac >>
B1-Fajn Club 2013,14.09.2013,Fajn BA
Dobai Attila0:300.0016viac >>
B9-Fajn Club Cup 2013,11.05.2013,Fajn BA
Špilár Marek0:300.0016viac >>
17.MS-2013-AuPark-kval.,06.04.2013,Adequart
Macko Mikuláš0:300.0016viac >>
17.MS-2013-muži AuPark-plate,06.04.2013,Adequart
Laporčák Milan0:300.0016viac >>
C7-ŠRC squash cup 2013,23.03.2013,ŠRC SL
Ferenc Jaroslav0:300.0032viac >>
Fedáková Lucia0:300.0032viac >>
C-A7-Spa Aphrodite cup 2013,23.03.2013,Victoria ZA
Durža Daniel0:300.008viac >>
Belluš Pavol0:300.0016viac >>
A7-Spa Aphrodite cup 2013,23.03.2013,Victoria ZA
Lorinčík Dušan0:300.0032viac >>
B6-Trnava 2013,23.02.2013,Pohoda TT
Jančička Ivan0:300.0016viac >>
Macko Mikuláš0:300.0032viac >>
B6-Poprad 2013,23.02.2013,Baldi KE
Štofaňák Peter0:300.0016viac >>
C6-FajnClub cup 2013,09.02.2013,Fajn BA
Maťas Šimon0:300.0016viac >>
Hrúzikova Liliana0:300.0032viac >>
A6-Imet BA 2013,09.02.2013,Imet BA
Baranec Jozef0:300.0032viac >>
Schmidtmayer Andrej0:300.0032viac >>
C-A5-Fajn Club cup 2013,12.01.2013,Fajn BA
Trabalka Maroš0:300.00Semiviac >>
B4-Fajn Club 2012,15.12.2012,Fajn BA
Durža Daniel0:300.0016viac >>
A4-Squash Club cup 2012,08.12.2012,Piešťany
Kviečinský Peter0:300.00Semiviac >>
B3-Hlohovec 2012,24.11.2012,Relaxy Hlohovec
Zvonček Marek0:300.008viac >>
B3-Liptov cup 2012,24.11.2012,Squash Liptov
Pacek Anton0:300.0016viac >>
C-B2-Imet 2012,27.10.2012,Imet BA
Jančička Ivan0:300.00Fináleviac >>
A2-Mekbib cup 2012,13.10.2012,Relaxy Hlohovec
Tóth Tomáš0:300.00Semiviac >>
Manik Marek0:300.0032viac >>
C-C2-Rajec cup 2012,13.10.2012,SquashPark MT
Šenk Maroš0:300.00Semiviac >>
C-C1-Skalica,22.09.2012,Bar-Bar Skalica
Brichta 0:300.008viac >>
B1-Fajn 2012,15.09.2012,Fajn BA
Dobiáš Tomáš0:300.0016viac >>
B1-SRC CUP 2012,15.09.2012,SRC Lubovna
Trabalka Peter0:300.0032viac >>
A8- 1.SSK CUP 2012,02.06.2012,1.SSK BA
Tomko Ivan0:300.0032viac >>
Haman Rastislav0:300.0064viac >>
Dobiáš Tomáš0:300.0064viac >>
B8-Victoria Zilina 2012,05.05.2012,Victoria ZA
Mišovič Branislav0:300.0016viac >>
MacLeod John0:300.0016viac >>
16.MS-2012-muži AuPark,13.04.2012,Imet BA
Celler Roman0:300.0016viac >>
B7-Piešťany 2012,24.03.2012,Piešťany
Polák Martin0:300.0016viac >>
Strapek Branislav0:300.0032viac >>
Manik Martin0:300.0032viac >>
C7-Trnava 2012,03.03.2012,Pohoda Trnava
Skyva Radoslav0:300.0032viac >>
A7-Imet 2012,03.03.2012,Imet BA
Celler Miroslav0:300.008viac >>
Varga Patrik0:300.0016viac >>
C6-Fajn club cup 2012,18.02.2012,Fajn BA
Jánošík Peter0:300.0032viac >>
Lengyel Norbert0:300.0032viac >>
B5-Victoria cup 2012,21.01.2012,Victoria ZA
Králik Matej0:300.0016viac >>
B5-Trionfo Oliver Cup 2012,21.01.2012,Baldi KE
Alexík Tibor0:300.0016viac >>
A5-Fajnclub squash cup 2012,14.01.2012,Fajn BA
Tomko Ivan0:300.0016viac >>
C5-Squash Club Cup 2012,14.01.2012,Piešťany
Spáčil Juraj0:300.0032viac >>
Taranda Richard0:300.0032viac >>
C-C4-Imet Squash Cup 2011,03.12.2011,Imet BA
Budinský Ľubomír0:300.00Semiviac >>
B4-ŠRC Vianočný Cup 2011,10.12.2011,SRC SL
Vaňo Edo0:300.0016viac >>
C3-Fajnclub squash cup 2011,19.11.2011,Fajn BA
Baranec Jozef0:300.0016viac >>
Kořista Janko0:300.0032viac >>
Šafár Jozef0:300.0032viac >>
C3-Poprad Oliver Cup 2011,19.11.2011,Baldi KE
Kravec Marcel0:300.0016viac >>
Bobovský Pavol0:300.0032viac >>
A3-Hlohovec 2011,19.11.2011,Hlohovec
Erent Marcel0:300.0032viac >>
C-B3-Imet Squash cup 2011,12.11.2011,Imet BA
Hrnčiřík Matej0:300.008viac >>
B3-Imet Squash cup 2011,12.11.2011,Imet BA
Solčanský Ľubomír0:300.0032viac >>
B3-Squash Liptov cup 2011,12.11.2011,Squash Liptov
Durža Daniel0:300.0016viac >>
C2-Trnava cup 2011,29.10.2011,Pohoda Trnava
Jakabšic Jakub0:300.0032viac >>
Celler Juraj st.0:300.0032viac >>
A2-IMET squash cup 2011,29.10.2011,Imet BA
Manik Marek0:300.00Semiviac >>
Tóth Tomáš0:300.00Semiviac >>
C-B2-Hlohovec 2011,22.10.2011,Hlohovec
Černák Martin0:300.008viac >>
B2-Hlohovec 2011,22.10.2011,Hlohovec
Jurena Richard0:300.0032viac >>
A1-Feather Cup Martin 2011,17.09.2011,SquashPark MT
Hrúzik Peter0:300.0016viac >>
Tóth Tomáš0:300.0016viac >>
C1-Victoria squash cup 2011,17.09.2011,Victoria ZA
Kozlovský Martin0:300.0016viac >>
C1-Hlohovec 2011,17.09.2011,Hlohovec
Škoda Pavol0:300.0016viac >>
Jurena Richard0:300.0016viac >>
15.MS 2010 M-kvalifikacia,09.04.2011,Victoria ZA
Kráľ František0:300.0016viac >>
15.MS 2011 muži-plate,09.04.2011,Victoria ZA
Bánoci Ján0:300.008viac >>
Polák Martin0:300.0016viac >>
Bánoci Ján0:300.0016viac >>
A7-Imet squash cup 2011,09.03.2011,Imet BA
Kviečinský Peter0:300.0016viac >>
C7-Imet squash cup 2011,09.03.2011,Imet BA
Novomeský Michal0:300.0032viac >>
C5-JaroSlav cup 2011,08.01.2011,Squash Liptov
Tekel Juraj0:300.0016viac >>
A5-Squash Club Cup 2011,08.01.2011,Piešťany
Zvonček Marek0:300.0016viac >>
C-B5-Fajn Club 2011,15.01.2011,Fajn BA
Gašparík Lukáš0:300.00Semiviac >>
B4-1.SSK vianočný turnaj 2010,11.12.2010,1.SSK BA
Strapek Branislav0:300.0032viac >>
Potočár Peter0:300.0032viac >>
B4-Rajec trophy 2010,11.12.2010,Victoria ZA
Bánoci Ján0:300.0016viac >>
Kazáni Michal0:300.0016viac >>
C4-SC Piešťany 2010,04.12.2010,Piešťany
Jančička Ivan0:300.0032viac >>
Polák Martin0:300.0032viac >>
Alaksa Viliam0:300.0032viac >>
C3-Poprad Oliver Cup 2010,20.11.2010,Baldi KE
Aftanas Peter0:300.0032viac >>
C-C3-Hlohovec 2010,20.11.2010,Hlohovec
Fecák Ján0:200.00Semiviac >>
C3-Hlohovec 2010,20.11.2010,Hlohovec
Gálik Roman0:300.0032viac >>
B3-Liptov Oliver Cup 2010,13.11.2010,Squash Liptov
Bobovský Pavol0:300.0032viac >>
B3-Fajn Club 2010,13.11.2010,Fajn BA
Stanko Štefan0:300.0032viac >>
1.liga 2010/2011 november,06.11.2010,ssqa
Kviečinský Peter0:300.001viac >>
B2-Victoria 2010,23.10.2010,Victoria ZA
Pacek Anton0:300.0032viac >>
B2-Trnava 2010,23.10.2010,Pohoda Trnava
Stanko Štefan0:300.0016viac >>
C2-Bridgedale 2010,09.10.2010,Victoria ZA
Sprušanský Michal0:300.0032viac >>
Mayer Peter0:300.0032viac >>
Kaščák Jaroslav0:300.0032viac >>
A2-SSQA turnaj 2010,09.10.2010,ssqa
Celler Miroslav0:300.0016viac >>
B1-Imet 2010,25.09.2010,Imet BA
Dobai Attila0:300.008viac >>
Strapek Branislav0:300.0032viac >>
B1-ŠRC Oliver cup 2010,25.09.2010,SRC SL
Kotra Michal0:300.0032viac >>
Repka Rastislav0:300.0032viac >>
C1-Victoria squash cup 2010,04.09.2010,Victoria ZA
Ruščin Vlado0:300.0032viac >>
Kráľ František0:300.0064viac >>
Mayer Peter0:300.0064viac >>
A1-Feather Martin 2010,04.09.2010,Victoria ZA
Celler Miroslav0:300.0016viac >>
C-C8-Imet 2010,15.05.2010,Imet BA
Hrúzikova Liliana0:300.00Fináleviac >>
C8-Imet 2010,15.05.2010,Imet BA
Baranec Jozef0:300.0032viac >>
C8-Victoria squash cup 2010,15.05.2010,Victoria ZA
Drahovský Tomáš0:300.0032viac >>
Kaščák Jaroslav0:300.0032viac >>
B8-Fajn klub cup 2010,01.05.2010,Fajn BA
Durža Daniel0:300.0016viac >>
14.MS 2010 M-kvalifikacia,17.04.2010,ssqa
Strapek Branislav0:300.0016viac >>
14.MS 2010 mu,17.04.2010,ssqa
Kubiček Dávid0:300.00Semiviac >>
Strapek Julo0:300.008viac >>
Klein Tomáš0:300.0016viac >>
B7-Fajn Club 2010,20.03.2010,Fajn BA
Kubiček Dávid0:300.0032viac >>
B7-Squash Liptov cup 2010,20.03.2010,
Belišová Jana0:300.0032viac >>
C7-SRC BALDI SQUASH CUP 2010,06.03.2010,Baldi KE
Beliš Slavo0:300.0016viac >>
C-A7-Imet 2010,06.03.2010,Imet BA
Černák Martin0:300.008viac >>
Kolář Mirek0:300.0016viac >>
A7-Imet 2010,06.03.2010,Imet BA
Schmidtmayer Andrej0:300.0032viac >>
B6-Poprad 2010,27.02.2010,Poprad
Špilár Marek0:300.0016viac >>
Bánoci Ján0:300.0032viac >>
Mišovič Branislav0:300.0032viac >>
B6-Trnava,27.02.2010,Trnava
Stanko Štefan0:300.0016viac >>
C6-Fajn club cup 2010,06.02.2010,Fajn BA
Sýkora Martin0:300.0016viac >>
C6-Feather 2010,06.02.2010,Martin
Kozlovský Martin0:300.0016viac >>
C-A6-Pie,06.02.2010,Piestany
Celler Roman0:300.00Fináleviac >>
A6-Pie,06.02.2010,Pie
Erent Marcel0:300.0032viac >>
C5-Piestany,09.01.2010,Pie
Kmety Peter0:300.0032viac >>
Osuch Marek0:300.0032viac >>
Durža Daniel0:300.0032viac >>
C-A5-Victoria cup 2010,09.01.2010,Victoria ZA
Tomko Ivan0:300.00Fináleviac >>
A5-Victoria cup 2010,09.01.2010,Victoria ZA
Kviečinský Peter0:300.0016viac >>
Belišová Jana0:300.0032viac >>
B5-Imet 2010,16.01.2010,Imet BA
Šimo Peter0:300.0032viac >>
C4-Myto,05.12.2009,KS2000BB
Zeťák Ladislav0:300.0032viac >>
Lalik Miro0:300.0032viac >>
Ferenc Jaroslav0:300.0032viac >>
C4-FAJN 2009,05.12.2009,Fajn BA
Tóth Viktor0:300.0016viac >>
B4-Victoria Martin 2009,12.12.2009,Victoria ZA
Miškolci Zdenko0:300.0032viac >>
C-B4-Baldi+Trionfo cup 2009,12.12.2009,Baldi KE
Repka Rastislav0:300.008viac >>
C-A4-IMET CUP 2009,05.12.2009,Imet BA
Budinský Ľubomír0:300.00Semiviac >>
A4-IMET CUP 2009,05.12.2009,Imet BA
Dobai Attila0:300.0032viac >>
Šiška Peter0:300.0032viac >>
C3-Poprad 2009,14.11.2009,Poprad
Zeťák Ladislav0:300.0032viac >>
Beliš Slavo0:300.0032viac >>
C3-Piestany,14.11.2009,Piestany
Šándor Marek0:300.0032viac >>
A3-FAJN BA 2009,14.11.2009,Fajn club
Lorinčík Dušan0:300.0032viac >>
Zvonček Marek0:300.0032viac >>
Kviečinský Peter0:300.0032viac >>
Celler Roman0:300.0032viac >>
Varga Patrik0:300.0032viac >>
Hrúziková Linda0:300.0032viac >>
B3-Komarno,21.11.2009,SC Komarno
Tóth Viktor0:300.0016viac >>
Jančička Ivan0:300.0032viac >>
C2-ŠRC BALDI Squash cup 2009,10.10.2009,Baldi KE
Kravec Marcel0:300.0016viac >>
Borkowsky Rafal0:300.0032viac >>
Sirota Peter0:300.0032viac >>
Šipoš Slavomír0:300.0064viac >>
Palko Severín0:300.0064viac >>
B2-FEATHER-MARTIN 2009,24.10.2009,Victoria ZA
Trabalka Maroš0:300.0016viac >>
Dobai Róbert0:300.0032viac >>
Palkovič Marián0:300.0032viac >>
A2-IMET BA 2009,10.10.2009,Across
Celler Miroslav0:300.008viac >>
Gál Peter0:300.0032viac >>
Polák Martin0:300.0032viac >>
C-B1-Piešťany 2009,26.09.2009,Piešťany
Malina Ján0:300.008viac >>
Filo Samuel0:300.0016viac >>
B1-Piešťany 2009,26.09.2009,Piešťany
Kostolanský Martin0:300.008viac >>
Tóth Viktor0:300.0064viac >>
Kromholc Miloš0:300.0064viac >>
Šťastný Igor0:300.0064viac >>
Doležal Jaroslav0:300.0064viac >>
A1-1.SSK BA 2009-ženy,05.09.2009,1.SSK BA
Bastigalová 0:300.0032viac >>
Trnková Martina0:300.0032viac >>
Fialová Ludmila0:300.0032viac >>
Somogyiová Lucia0:300.0032viac >>
Koklesová Lucia0:300.0032viac >>
C1-Victoria squash cup 2009,05.09.2009,Victoria ZA
Blažeková Ivana0:300.0032viac >>
A1-1.SSK BA 2009,05.09.2009,1.SSK BA
Gál Peter0:300.0032viac >>
Jánošík Peter0:300.0032viac >>
C8-Victoria squash cup 2009,16.05.2009,Victoria ZA
Mayer Peter0:300.0032viac >>
Kozlovský Martin0:300.0032viac >>
A8 SSQA-Vernosť 2009,16.05.2009,ssqa
Budinský Ľubomír0:300.0016viac >>
13.MS 2009-M-kvalifikácia,27.04.2009,SSQA
Jánošík Peter0:300.0016viac >>
C-13.MS 2009-M,27.04.2009,SSQA
Novomeský Michal0:300.0016viac >>
Kučera Martin0:300.0016viac >>
Kružel Miroslav0:300.0016viac >>
Polák Martin0:300.0016viac >>
Trabalka Maroš0:300.0016viac >>
B7-Fajn Club,28.03.2009,Fajn BA
Schmidtmayer Andrej0:300.008viac >>
C7-TRNAVA 2009,21.03.2009,Trnava
Gašparík Lukáš0:300.0032viac >>
C7-Squash Liptov cup 2009,21.03.2009,Liptov
Guoth Ján0:300.0032viac >>
A7 IMET BA,21.03.2009,Imet BA
Celler Roman0:300.0032viac >>
A6-Piešťany 2009,14.02.2009,Piešťany
Celler Miroslav0:300.0032viac >>
Kviečinský Peter0:300.0032viac >>
C6-Bridgedale poharik 2009,14.02.2009,Victoria ZA
Tkáč Slavomír0:300.0032viac >>
C6-ŠRC BALDI 2009,14.02.2009,Baldi KE
Zima Maroš0:300.0032viac >>
Weiss Hynek0:300.0032viac >>
Trabalka Peter0:300.0032viac >>
Pekár Palo0:300.0032viac >>
B6-TRNAVA 2009,07.02.2009,Trnava
Kmety Peter0:300.0016viac >>
Miškolci Zdenko0:300.0032viac >>
Schmidtmayer Andrej0:300.0032viac >>
C-B6-POPRAD 2009,07.02.2009,Poprad
Ferenc Jaroslav0:300.00Fináleviac >>
B5-Imet cup 2009,24.01.2009,Imet BA
Šándor Marek0:300.0032viac >>
Strapek Julo0:300.0032viac >>
Hrúzik Peter0:300.0064viac >>
Šimo Peter0:300.0064viac >>
C-C5- Across 2009,10.01.2009,Across BA
Šafár Jozef0:300.0016viac >>
B4-1.SSK 2008,20.12.2008,1.ssk
Durža Daniel0:300.0032viac >>
C3-JaroSLAVcup2008,29.11.2008,Squash Liptov
Doležal Jaroslav0:300.008viac >>
Vecel Róbert0:300.0032viac >>
Bánoci Ján0:300.0032viac >>
C3-Piešťany2008,29.11.2008,Piešťany
Malinová Andrea0:300.0032viac >>
Šiška Marek0:300.0032viac >>
Schrimpl Eduard0:300.0064viac >>
B3-KomárnoSC2008,22.11.2008,Komárno
Sáraz Ervín0:300.0016viac >>
Hajósy Zoltan0:300.0032viac >>
B3-DeltaCup2008,22.11.2008,Poprad
Gregor Baldi0:300.0032viac >>
Bobovský Pavol0:300.0032viac >>
A3-Fajn 2008,29.11.2008,Fajn club
Klein Tomáš0:300.0032viac >>
Kubiček Dávid0:300.0032viac >>
Tóth Tomáš0:300.0032viac >>
C2-Trnava 2008,25.10.2008,Trnava
Kmety Peter0:300.0032viac >>
Okrucký Radovan0:300.0032viac >>
Tóth Viktor0:300.0032viac >>
Kubiček Dávid0:300.0032viac >>
Doményi Kristián0:300.0032viac >>
A2-Victoria squash cup 2008,25.10.2008,Victoria Zilina
Škoriak Jaroslav0:300.0032viac >>
B2- Across 2008,11.10.2008,Across BA
Paprnáková Aneta0:300.0032viac >>
Chamilla Michal0:300.0032viac >>
Jánošík Peter0:300.0064viac >>
B1-Piešťany 2008,27.09.2008,SC Piešťany
Jánošík Peter0:300.0032viac >>
Seman Peter0:300.0064viac >>
MS ACROSS CUP 2008-M,12.04.2008,SSQA
Černák Martin0:300.0064viac >>
Laporčák Milan0:300.0064viac >>
Baranec Dušan0:300.0064viac >>
Stanko Štefan0:300.0064viac >>
 
<< Späť na rebríček
sezónapočet záp.vyhrané záp.prehrané záp.sety(v:p)
Zápasy na turnajoch
2001/2002 0 0 0 0:0
2002/2003 0 0 0 0:0
2003/2004 0 0 0 0:0
2004/2005 0 0 0 0:0
2005/2006 0 0 0 0:0
2006/2007 0 0 0 0:0
2007/2008 4 0 4 0:12
2008/2009 54 0 54 0:162
2009/2010 76 0 76 0:228
2010/2011 35 0 35 0:104
2011/2012 41 0 41 0:123
2012/2013 27 0 27 0:81
2013/2014 40 0 40 0:120
2014/2015 34 0 34 0:102
2015/2016 29 0 29 0:87
2016/2017 27 0 27 0:81
2017/2018 18 0 18 0:54
Turnaje A 13 0 13 0:39
Turnaje B 5 0 5 0:15
Turnaje C 0 0 0 0:0
Spolu385 0 385 0:1154
 
Zápasy v lige
2001/2002 0 0 0 0:0
2002/2003 0 0 0 0:0
2003/2004 0 0 0 0:0
2004/2005 0 0 0 0:0
2005/2006 0 0 0 0:0
2006/2007 0 0 0 0:0
2007/2008 0 0 0 0:0
2008/2009 0 0 0 0:0
2009/2010 0 0 0 0:0
2010/2011 1 0 1 0:3
2011/2012 0 0 0 0:0
2012/2013 0 0 0 0:0
2013/2014 0 0 0 0:0
2014/2015 0 0 0 0:0
2015/2016 0 0 0 0:0
2016/2017 0 0 0 0:0
2017/2018 0 0 0 0:0
Extraliga 0 0 0 0:0
I. liga 0 0 0 0:0
II. liga 0 0 0 0:0
Spolu1 0 1 0:3


MesiacBodový nárast
Sept.0.00
Okt.0.00
Nov.0.00
Dec.0.00
Jan.0.00
Feb.0.00
Mar.0.00
Apr.0.00
Maj.0.00
Jun.0.00