Meno: Soňa
Priezvisko: Vlnová
Klub:
Poradie na aktuálnom rebríčku: -
<< Späť na rebríček
 
SúperVýsledokBody turnajBody súperav kole/na pozícii 
20.MS2016 SWAN CUP-ženy,12.03.2016,SSQA
Eckerova Lucia2:300.00Semiviac >>
Kohlerová Klára3:2101.008viac >>
Hanuliaková Ivana3:070.0016viac >>
19.MS2015-SWAN CUP-ženy,14.03.2015,SSQA
Hrúzikova Liliana0:300.008viac >>
2.liga 2013/2014 1.kolo,05.10.2013,ssqa
Tóth Viktor0:300.004viac >>
Dunda Mikuláš2:300.004viac >>
Bohunčák Michal3:001.004viac >>
17.MS-2013-ženy AuPark,06.04.2013,Adequart
Malinová Andrea0:300.00Semiviac >>
Hrúzikova Liliana3:21801.008viac >>
Liga ženy 2012/2013 1.kolo,01.12.2012,ssqa
Reháková Simona3:0020.00Semiviac >>
Pokrievková Alexandra3:0015.00Semiviac >>
Malinova Miska0:300.00Semiviac >>
Tkáčová Dana3:0020.00Semiviac >>
Feitscherová Viktória3:0025.00Semiviac >>
A1-ženy,13.10.2012,Imet BA
Paprnáková Aneta2:300.00Semiviac >>
Motlová Helena3:03512.008viac >>
MS-2012-ženy AuPark,13.04.2012,Imet BA
Paprnáková Aneta0:300.00Semiviac >>
Mattošová Lucia3:011012.008viac >>
Liga ženy 2011/2012 2.kolo,31.03.2012,SquashPark MT
Mattošová Lucia3:0712.00Semiviac >>
Kazániová ml. Zuzka3:0720.00Semiviac >>
De Riggová Martina3:1720.00Semiviac >>
Kučerova Veronika1:300.00Semiviac >>
Hrúzikova Liliana1:300.00Semiviac >>
Krajčírová Veronika3:0725.00Semiviac >>
MSR,15.04.2006,
Hrúziková Linda0:300.0016viac >>
SQUASHCENTRUM PIONIERSKA CUP - ŽENSKÝ "A" TURNAJ,25.03.2006,Pionierska
Barlíková Nicole0:300.00Fináleviac >>
Eckerova Lucia3:06525.00Semiviac >>
Kazániová Zuzana3:04530.008viac >>
Dutková Jana3:0300.0016viac >>
Gregorová Jana3:0220.0032viac >>
2.liga 2005/2006 7. a 8.kolo,18.03.2006,
Eckerova Lucia3:001.004viac >>
Hudl Igor2:300.004viac >>
2.liga 2003/2004 7. a 8.kolo,24.04.2004,
Obetko Ľuboš3:003.004viac >>
2.liga 2003/2004 5. a 6.kolo,07.03.2004,
Kupka Ronald0:300.004viac >>
Černák Martin1:300.004viac >>
3.liga dohrávka,20.04.2003,
Mosný Peter3:001.004viac >>
A 6.kolo IMET squash cup,08.02.2003,IMET BA
Lokšová Heňa0:300.0064viac >>
3.liga 2002/2003 5.a 6.kolo,18.01.2003,
Dunda Mikuláš3:103.004viac >>
Ballek Alexander3:103.004viac >>
C 3.kolo Trnava,03.11.2001,SK Squash Trnava
Erent Marcel1:300.0016viac >>
Mikuš Matej3:151.0032viac >>
A 1.kolo,29.09.2001,1.SSK Bratislava
Manik Martin0:300.0064viac >>
IMET CUP - 8 turnaj 2001,02.06.2001,Lanta Bratislava
Paprnáková Aneta0:300.0064viac >>
 
<< Späť na rebríček
sezónapočet záp.vyhrané záp.prehrané záp.sety(v:p)
Zápasy na turnajoch
2001/2002 3 1 2 4:7
2002/2003 1 0 1 0:3
2003/2004 0 0 0 0:0
2004/2005 0 0 0 0:0
2005/2006 6 4 2 12:6
2006/2007 0 0 0 0:0
2007/2008 0 0 0 0:0
2008/2009 0 0 0 0:0
2009/2010 0 0 0 0:0
2010/2011 0 0 0 0:0
2011/2012 8 5 3 17:10
2012/2013 9 6 3 20:11
2013/2014 0 0 0 0:0
2014/2015 1 0 1 0:3
2015/2016 3 2 1 8:5
2016/2017 0 0 0 0:0
2017/2018 0 0 0 0:0
2018/2019 0 0 0 0:0
Turnaje A 0 0 0 0:0
Turnaje B 0 0 0 0:0
Turnaje C 0 0 0 0:0
Spolu31 18 13 61:45
 
Zápasy v lige
2001/2002 0 0 0 0:0
2002/2003 3 3 0 9:2
2003/2004 3 1 2 4:6
2004/2005 0 0 0 0:0
2005/2006 2 1 1 5:3
2006/2007 0 0 0 0:0
2007/2008 0 0 0 0:0
2008/2009 0 0 0 0:0
2009/2010 0 0 0 0:0
2010/2011 0 0 0 0:0
2011/2012 0 0 0 0:0
2012/2013 0 0 0 0:0
2013/2014 3 1 2 5:6
2014/2015 0 0 0 0:0
2015/2016 0 0 0 0:0
2016/2017 0 0 0 0:0
2017/2018 0 0 0 0:0
2018/2019 0 0 0 0:0
Extraliga 0 0 0 0:0
I. liga 0 0 0 0:0
II. liga 0 0 0 0:0
Spolu11 6 5 23:17


MesiacBodový nárast
Sept.0.00
Okt.0.00
Nov.0.00
Dec.0.00
Jan.0.00
Feb.0.00
Mar.0.00
Apr.0.00
Maj.0.00
Jun.0.00